Els alumnes de COMPETIC s'han convertit en AGENTS PUBLICITARIS

Voleu conèixer millor els llocs més emblemàtics dels barris que envolten la nostra escola, Gràcia i Sant Gervasi?

Voleu fer un tomb per la ciutat de Barcelona visitant els llocs més suggeridors i interessants?

Doncs no us podeu perdre aquestes GUIES TURÍSTIQUES que ens han preparat els nostres alumnes de COMPETIC 2 i 3.

Durant el mes d'octubre s'han convertit en autèntics agents de publicitat. El repte era preparar una guia turística que servís per promocionar els barris que envolten l'escola (COMPETIC-2) i la ciutat de Barcelona (COMPETIC-3).

Ha estat un treball intens, on els alumnes han hagut de posar-se d'acord, organitzar-se, prendre decisions; però el resultat ha valgut la pena. Han aprés molt, s'ho han molt passat bé i han assolit el repte proposat: elaborar dues guies precioses, de gran qualitat i compartir-les amb tots vosaltres.

Aquí les teniu!!!!

De parranda per Gràcia i Sant Gervasi

Barcelona: els meus barris preferits

Mireu-les, us agradaran moltíssim!!!!! I sobretot, traieu-ne profit, visiteu tots els llocs que us proposen!!!!

Últimes notícies